905/787
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden Lars Nørgård 85. Olie på lærred. 204×160. Uindrammet.
Mindre krakeleringer.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag