1921/22
Et par franske armstole med stel af udskåret og bemalet bøgetræ. Régenceform, 20. årh.s slutning. (2)
Almindelige brugs- og alderstegn.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag