2115/549
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)
Komposition med dådyr. Usign. Olie på lærred. 79×58.
En lille afskalninger.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag