Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981)
Pia Schutzmann (f. Bergamo, Italien 1940)
To landskaber og Motiv med åben dør. Alle sign. hhv. Henning Koppel og Pia Schutzmann. Akvarel og radering. Varierende mål. (3)
Original stand med enkelte håndteringsmærker. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020