2104/103
Italiensk maler, 18. - 19. årh.
Madonna med barnet. Guldgrund. 35×28.
Proveniens: Købt af nuværende ejers forældre i Firenze i 1930'erne.
Retoucheringer. Krakeleringer og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud