2437/​811

Kaj Winding (f. 1904)

Reolsystem af teak bestående af to underdele med hhv. to låger og fem skuffer i front og blot to låger i front. Overdele hhv. med vitrinelåge, tv udtræksplade samt hylder og nedfældbar klap og hylder. Opsat på sokler. Underdele: H. inkl. sokkel: 68. L. 163. og 110. D. 40. Overdele: H. 123. L. hhv. 163 og 110. D. 30. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Et modul med hul i bagbeklædning.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?