854/​159

Svensk fritstående bænk af bemalet træ, sarg udskåret med borter og rosetter, runde kannelerede ben. 19. årh.s begyndelse. L. 144.

For konditionsrapport kontakt afdeling.

Møbler, varia og tæpper, 25. februar 2015

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

38.000 DKK