2432/62
Engelsk bakkebord af mahogni, løs bakke stående på stel med profilerede ben. Delvist 19./20. årh. årh. H. 55. B. 56. L. 82.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag