1538/102
Peter Ilsted (f. Sakskøbing 1861, d. København 1933)
“Christian IXs Staldknægt”. Sign. monogram. Olie på lærred. 28×21.
09.09.15 Titel rettet.
En afskalning.
Ældre malerier og møbler, 14. september 2015
Vurdering
Hammerslag