12143/151
Bendt Schneevoigt (f. 1930, d. 1994)
Komposition med grantræer. Sign. B. Schneevoigt. Olie på plade. 60×41. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag