2446/2019
Vivianna Torun Bülow-Hübe (f. Sverige 1927, d. 2004)
Armbåndsur af 18 kt. guld dessin 1323. Ref. 000093. For Georg Jensen. Original rem med spænde af 18 kt. guld. Ø 34,5 mm. Quartz.
Æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Mangler nyt batteri.
Vurdering