12038/134
Kaare Lem (f. 1944)
Komposition. Sign. monogram, 85. Olie på lærred. 40×50. Rammemål 43×53.
Lærredet er dubleret. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag