2132/895
Skandinavisk møbeldesign
Rektangulært sofabord af massiv fyr. 1980'erne. H. 50. L. 150. B. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle stødmærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag