2023/126
Frimærkeautomat af bemalet metal. H. 62. B. 15. D. 15.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag