2050/933
Murano
Lysekrone af grønligt soffiato glas, skærme af matteret glas. Udført på Murano, Italien. Diam. 45.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
17 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||