2103/​8

Regence spejl med ramme af delvist forgyldt træ, rigt udskåret med blomster og bladværk. 18. årh. H. 112. B. 65.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet. Afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag