2103/8
Regence spejl med ramme af delvist forgyldt træ, rigt udskåret med blomster og bladværk. 18. årh. H. 112. B. 65.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag