2108/640
Justine Colette (f. Tunis 1952)
Kvindefigur. Usign. Mixed media. 230×126.
Proveniens: Privatsamling, Sverige.
Talrige afskalninger.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag