Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
Skydække over en lyngbakke en sensommerdag. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred monteret på lærred. Lysmål 34×45.
Retoucheringer langs kant og i himlen. Behov for rensning.
16 bud
1159347 | ||
816255 (Autobud) | ||
1159347 | ||
816255 | ||
1159347 (Autobud) | ||
816255 | ||
1159347 (Autobud) | ||
816255 | ||
1159347 (Autobud) | ||
816255 | ||
1159347 (Autobud) | ||
816255 | ||
1159347 | ||
883380 (Autobud) | ||
1159347 | ||
883380 |