2439/​35

Svensk kommode af bemalet træ, plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 85. B. 122. D. 55.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Kommoden er fremstillet af ældre materiale 19./20. årh. og senere konstrueret og bemalet.

I Lyngby
Vur­dering

12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?