2442/​137

Et par danske empire stole af mahogni indlagt med lyst og mørkt træ. 19. årh.s begyndelse. (2)

Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde”. Erichsens spisestue. Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.

Dette emne handles i fuldmoms

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1142395 1.350 DKK
1165517 (Autobud) 1.300 DKK
1142395 1.250 DKK
1165517 (Autobud) 1.200 DKK
1142395 1.150 DKK
1165517 (Autobud) 1.100 DKK
1142395 1.050 DKK
1165517 1.000 DKK