Paul René Gauguin (f. København 1911, d. Spanien 1976)
Uden titel. Sign. Paul René Gauguin 1972, 7/30; Signeret på hovedet med nummerering 17/30. Serigrafi i farver. Lysmål 59×60.
Undersøgt i ramme. God stand.
1122349 (Autobud) | ||
868571 | ||
1122349 (Autobud) | ||
868571 | ||
1122349 | ||
868571 |