2132/708
Bo Bonfils (f. København 1941)
“The Raven”. Frontispice sign. Bo Bonfils, 65. Mappe med 20 ætsninger. Bladstørrelse 34,5×46,5. Uindrammede.
Kassette med kraftig slitage.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag