2442/887
Dansk design
To standerlamper på baser af træ med svungen stamme beviklet med snor. 1950'erne. H. 153–166. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering