2434/819
Dansk møbeldesign
Sæt på fire armstole af bøg. Sæde og ryg med flettet søgræs. (4)
Fremstår med kraftig alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Stains and blotches. Løse samlinger.
Vurdering