2434/​819

Dansk møbeldesign

Sæt på fire armstole af bøg. Sæde og ryg med flettet søgræs. (4)

Fremstår med kraftig alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Stains and blotches. Løse samlinger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?