2445/176
Dejtrug af udskåret træ. 19. årh. H. 17,5. L. 104.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ormehuller.
Vurdering
Hammerslag
1169824 | ||
935659 | ||
1169824 | ||
935659 (Autobud) | ||
1169824 | ||
935659 (Autobud) | ||
1169824 | ||
935659 |