2016/287
Bægre af sølv. 18.-20. årh. Vægt ca. 615 gr. H. 5–10,5. (13)
Brugspatina, herunder ridser, buler og mærker samt reparationer. Graveringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
29 bud