12148/91
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition. Sign. Corneille 98, nr. 76/100. Litografi. Rammemål 35×27.
Sælger oplyser: Ingen
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud