2426/865
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Maskekomposition. Sign. Egill Jacobsen, 148/310. Litografi i farver. Lysmål 58×47.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
1079397 | ||
246527 | ||
876037 | ||
947776 | ||
852751 (Autobud) | ||
576 | ||
852751 |