1912/9020
Et par franske stager af forgyldte bronze. Sign. F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne, St. Martin de Fresney 1810–1892 Paris). Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 28. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected, 18. marts 2019
Vurdering
Hammerslag