2043/857
“PH-4,5/3”. Udendørs væglampe af kobber. Udført og mærket hos Louis Poulsen.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nye bagplader, topskærme og topskruer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud