2043/​857

“PH-4,5/3”. Udendørs væglampe af kobber. Udført og mærket hos Louis Poulsen.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nye bagplader, topskærme og topskruer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

4.800 DKK

19 bud

4.800 DKK
4.600 DKK
4.400 DKK
(Autobud) 4.200 DKK
4.000 DKK
(Autobud) 3.800 DKK
3.600 DKK
3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
3.000 DKK
2.900 DKK
(Autobud) 2.800 DKK
2.700 DKK
2.600 DKK
(Autobud) 2.500 DKK
2.400 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK