1803/1553
Russisk Gudsmoderikon “Kazanskaja”. Tempera på træpanel. 19. årh. 31,5×26.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Restaureret.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag