1502/1676
Et par lysestager af sterlingsølv. Barokform. Udført hos Hans Jensen & Co. 20. årh. Udfyldte. H. 19. (2)
Ridser og mærker.
Varia, 8. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
18 bud