2044/708
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Komposition i grøn og blå. Sign. Lars Dan, 13/190. Litografi i farver. Lysmål 77×105.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag