2103/379
Fem bordprydelser af metal i form af agerhøns, påfugl og kamphaner. 20. årh. H. 10–16,5. (5)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud