2434/2021
Zola
Armbåndsur af 14 kt. guld. Kaliber 1977.2. Mekanisk værk med manuelt optræk. Integreret Zola lænke af 14 kt. guld omkreds 16,5 cm. Ø 14,5 mm. Vægt ca. 45 g.
Dette emne handles i fuldmoms
Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker på glas.
Vurdering
936651 | ||
846622 |