2138/415
To kander samt tekande af sølv. Cohr og C. Michelsen. Vægt ca. 1530 g. 20. årh. H. 15–23. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud