2013/​853

Lars Hellsten (f. 1933)

Kugleformet vase af klart glas med pink og grøn underfang. Sign. Orrefors 4620 22 Lars Hellsten. H. 16.

Almindelig brugsslitage.

Moderne kunst og design, 24. marts 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK