1948/449
Stort havemøblement bestående af rundt bord med glasplade, tre stole, to skamler (en rund og en kvadratisk) samt fire solsenge med hjul af mærket Cane-line. Letvægtsmøbler med aluminiumstel og stærkt plastflet. Fire medfølgende solsengehynder (to sorte samt to grønne). Bord diam. 106. H. 77. 21. årh. (10)
Almidelig brugsslitage/vejrlig.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud