899/1211
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
“I haven”. Sign. Freddie 85; Sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 46×50.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag