2010/6
Madonna med barnet. Figur af udskåret elfenben. 19. årh. H. 25.
Gulnet på bagsiden. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag