2417/596
Dansk møbeldesign
Ovalt udtræksbord af palisander med to tillægsplader. Udført hos Skovby Møbler. 1970'erne. H. 72. L. 180/280. B. 120. (3)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||