2144/271
Fad af sølv, gennembrudt med blomster, spejl med romantisk scene. Vægt ca. 275 g. 20. årh. L. 28 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag