2439/1607
Hollandsk salver af sølv, fane med perlestaf, hævet på tre lave fødder, 1971. Vægt 427 g. Diam. 25 cm.
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
899542 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.