2439/​47

Ovalt klapbord af bemalet træ, sarg med skuffe. Barok form, 20. årh. H. 77. L. 97. B. 90.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemalet.

I Lyngby
Vur­dering

10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?