2249/759
Søren Behncke (Papfar) (f. Sønderborg 1967, alias Papfar)
“Skotøjsæske Mosaik - Fugl”, 2019. Sign. monogram. Pap på masonit. 50×40.
Proveniens: Charlotte Fogh Gallery, Aarhus.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag