2013/​773

Dansk design

To cigaræsker af palisander. 1960'erne. H. 4,5. L. 19. B. 10 og H. 8. L. 33,5. B. 16. (2)

Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 24. marts 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK