2045/406
Engelsk skibsbarometer med indbygget termometer i kasse af mahogni. Ophæng af messing. 19. årh.s sluning H. 96.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud