12004/190
Dansk maler/arkitekt, 19. årh.
Arkitekturstudie. Usign. Pen og vandfarve på papir. Bladstørrelse 22,5×32,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag