2142/801
Nordlux
“Venø”. Sæt på fire udendørs væglamper af patineret kobber. Indvendig skærm af glas. Udført hos Nordlux. (4)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker og ir.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud